eye q działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Eye q działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Eye q działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Eye. Pamiętaj również sprawdzić ceny Eye bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Eye q działanie i stosowanie

Eye q działanie i stosowanie:

Suplement diety to specjalnie dobrany skład wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 z wysoką zawartością kwasu omega-3 EPA, polecany dla dzieci i dorosłych. Jako jedyny posiada Rekomendację Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych oraz szereg badań klinicznych. Preparat ten to łatwy i wygodny sposób dostarczania do organizmu wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 w zbilansowanych proporcjach (EPA do DHA – 3,2:1). Preparat zawiera naturalne kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA (uzyskiwane z oleju z ryb morskich, młodych sardynek i sardeli z czystych wód oceanów południowych) oraz omega-6 GLA (olej z wiesiołka), które tworzą zbilansowany skład. Kwasy tłuszczowe zawarte w preparacie dostępne są w naturalnej formie trójglicerydów. Preparat nie zawiera: substancji konserwujących, sztucznych barwników, cukru, kazeiny, glutenu, witamin A i D, koncentratów.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Eye q działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Eye?

Szukasz gdzie można kupić Eye?

Oto lista aptek i sklepów z Eye:

Cena Eye

Chcesz poznać szczegółowe ceny Eye?

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o eye q działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *