Exviera dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Exviera dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Exviera dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Exviera. Pamiętaj również sprawdzić ceny Exviera bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Exviera dawkowanie

Exviera dawkowanie:

Terapię produktem powinien rozpocząć i nadzorować lekarz mający doświadczenie w leczeniu przewlekłego wirusowego zapalenia wątroby typu C. Zalecana dawka dazabuwiru to 1 tabl. 2x/dobę (rano i wieczorem). Produktu nie wolno stosować w monoterapii. Produkt należy stosować w skojarzeniu z innymi produktami leczniczymi stosowanymi w leczeniu zakażenia HCV. Należy zapoznać się z ChPL produktów leczniczych stosowanych w skojarzeniu z produktem. W przypadku pominięcia dawki produktu, przepisaną dawkę należy przyjąć w ciągu 6 h. Jeśli od czasu, w którym pacjent zwykle przyjmuje produkt minęło więcej niż 6 h, NIE należy przyjmować pominiętej dawki, a pacjent powinien przyjąć następną dawkę o zwykłej porze. Pacjentów należy poinformować, aby nie przyjmowali dawki podwójnej. U pacjentów z przeszczepioną wątrobą zaleca się stosowanie produktu i ombitaswiru/parytaprewiru/rytonawiru w skojarzeniu z rybawiryną przez 24 tyg. W początkowym okresie może być konieczne zmniejszenie dawki rybawiryny. W badaniu prowadzonym u pacjentów po przeszczepieniu wątroby, dawkowanie rybawiryny ustalano indywidualnie i większość pacjentów otrzymywała 600-800 mg/dobę. Nie jest konieczne dostosowanie dawki produktu u pacjentów w podeszłym wieku. Nie jest konieczne dostosowanie dawki produktu u pacjentów z łagodnymi, umiarkowanymi lub ciężkimi zaburzeniami czynności nerek. Nie jest konieczne dostosowanie dawki produktu u pacjentów z łagodnymi zaburzeniami czynności wątroby (stopień A wg klasyfikacji Childa-Pugha). Dotychczas nie określono bezpieczeństwa stosowania ani skuteczności dazabuwiru u pacjentów zakażonych HCV z umiarkowanymi zaburzeniami czynności wątroby (stopień B wg klasyfikacji Childa-Pugha). Na podstawie badań farmakokinetycznych jednak nie oczekuje się, że będzie konieczne dostosowanie dawki. Produktu nie należy stosować u pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności wątroby (stopień C wg klasyfikacji Childa-Pugha). Nie określono bezpieczeństwa stosowania ani skuteczności dazabuwiru u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat. Brak dostępnych danych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Exviera dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Exviera?

Szukasz gdzie można kupić Exviera?

Oto lista aptek i sklepów z Exviera:

Cena Exviera

Chcesz poznać szczegółowe ceny Exviera?

Forum Exviera

Lista pytań na forum o Exviera:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Exviera dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *