Exoderil działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Exoderil działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Exoderil działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Exoderil. Pamiętaj również sprawdzić ceny Exoderil bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Exoderil działanie i stosowanie

Exoderil działanie i stosowanie:

Lek przeciwgrzybiczy. Naftifina działa na grzyby wywołujące grzybice powierzchowne (dermatofity np. Trichophyton spp., Microsporum spp., Epidermophyton spp.), drożdżaki (Candida spp., Pityriasis versicolor), pleśniaki (Aspergillus spp.) oraz inne grzyby (np. Sporothrix Schenkii). In vitro naftifina działa grzybobójczo na dermatofity i pleśniaki Aspergillus spp.; na drożdżaki, w zależności od szczepu, naftifina działa grzybobójczo lub grzybostatycznie. Obok działania przeciwgrzybiczego naftifina działa bakteriobójczo na drobnoustroje Gram(+) i Gram(-), które występują w grzybicach. W badaniach klinicznych stwierdzono, że naftifina wykazuje wewnętrzną aktywność przeciwzapalną, która powoduje szybkie ustąpienie objawów stanu zapalnego, szczególnie często występującego świądu. Preparat jest odpowiedni do stosowania miejscowo raz na dobę, gdyż dobrze przenika przez skórę a naftifina występuje w poszczególnych warstwach skóry w stężeniu zapewniającym długotrwałe działanie przeciwgrzybicze.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Exoderil działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Exoderil?

Szukasz gdzie można kupić Exoderil?

Oto lista aptek i sklepów z Exoderil:

Cena Exoderil

Chcesz poznać szczegółowe ceny Exoderil?

Forum Exoderil

Lista pytań na forum o Exoderil:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Exoderil działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *