Exmo skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Exmo skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Exmo skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Exmo. Pamiętaj również sprawdzić ceny Exmo bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Exmo skutki uboczne

Exmo skutki uboczne:

Zasadniczo, preparat, system transdermalny, plaster może powodować działania niepożądane podobne do tych związanych z dostarczaniem nikotyny przez palenie papierosów. Wymienione działania niepożądane i ich częstości oparte są głównie na danych literaturowych dla podobnych produktów na rynku. Zaburzenia układu immunologicznego: (rzadko) pokrzywka, wysypka, świąd (czasami obejmujący całe ciało), obrzęk naczynioruchowy. Zaburzenia psychiczne: (często) bezsenność; (niezbyt często) niezwykłe sny. Zaburzenia układu nerwowego: (często) zawroty głowy, bol głowy. Zaburzenia serca: (niezbyt często) palpitacje. Zaburzenia żołądka i jelit: (często) nudności; (niezbyt często) wymioty. Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łącznej: (często) miejscowe bóle mięśni. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: (bardzo często) reakcje w miejscu naklejenia systemu transdermalnego, plastra, takie jak rumień i świąd; (często) reakcje w miejscu naklejenia systemu transdermalnego, plastra, takie jak obrzęk i uczucie pieczenia. Dodatkowe działania niepożądane oparte na spontanicznych zgłoszeniach obejmują parestezję w miejscu podania, która może się rozszerzać poza miejsce przyklejenia plastra. Częstość jej występowania nie jest znana. Większość opisanych reakcji ma nasilenie umiarkowane i ustępuje spontanicznie i szybko po usunięciu systemu transdermalnego, plastra. W przypadku nasilonych lub utrzymujących się reakcji skórnych, leczenie należy przerwać i zastosować inną postać produktu zawierającego nikotynę. Niektóre objawy, takie jak zawroty głowy, ból głowy i zaburzenia snu mogą być związane z objawami odstawiennymi wynikającymi z przerwania palenia. Może występować zwiększona częstość występowania owrzodzenia aftowego po przerwaniu palenia. Nie wykazano jasnego związku przyczynowego.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Exmo skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Exmo?

Szukasz gdzie można kupić Exmo?

Oto lista aptek i sklepów z Exmo:

Cena Exmo

Chcesz poznać szczegółowe ceny Exmo?

Forum Exmo

Lista pytań na forum o Exmo:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Exmo skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *