Exmo przedawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Exmo przedawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Exmo przedawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Exmo. Pamiętaj również sprawdzić ceny Exmo bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Exmo przedawkowanie

Exmo przedawkowanie:

Objawy przedawkowania odpowiadają objawom występującym podczas intensywnego palenia papierosów. Doustna dawka śmiertelna nikotyny wynosi od 0,5 mg/kg mc. do 0,75 mg/kg mc., co odpowiada u osoby dorosłej 40 mg – 60 mg. Nawet małe dawki nikotyny są niebezpieczne dla dzieci i mogą powodować ciężkie objawy zatrucia, które mogą prowadzić do zgonu. Jeżeli podejrzewa się zatrucie u dziecka, należy bezzwłocznie skonsultować się z lekarzem. Przedawkowanie produktem leczniczym może wystąpić w przypadku, gdy wiele systemów transdermalnych, plastrów zostanie zastosowanych jednocześnie na skórę. Ogólne objawy zatrucia nikotyną obejmują: osłabienie, nadmierne pocenie się, nadmierne wydzielanie śliny, nudności, wymioty, biegunkę, ból brzucha, pogorszenie ostrości słuchu i wzroku, ból głowy, tachykardię i arytmię sercową, duszność, krańcowe wyczerpanie, zapaść krążeniową, śpiączkę i drgawki terminalne. W przypadku przedawkowania, objawy mogą mieć gwałtowny przebieg, zwłaszcza u dzieci. Należy natychmiast przerwać podawanie nikotyny i rozpocząć leczenie objawowe. Należy monitorować czynności życiowe.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Exmo przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Exmo?

Szukasz gdzie można kupić Exmo?

Oto lista aptek i sklepów z Exmo:

Cena Exmo

Chcesz poznać szczegółowe ceny Exmo?

Forum Exmo

Lista pytań na forum o Exmo:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Exmo przedawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *