Exmo dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Exmo dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Exmo dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Exmo. Pamiętaj również sprawdzić ceny Exmo bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Exmo dawkowanie

Exmo dawkowanie:

Pacjenci powinni całkowicie przestać palić tytoń podczas leczenia produktem leczniczym. System transdermalny, plaster nie powinien być stosowany jednocześnie z innymi preparatami zawierającymi nikotynę, takimi jak guma do żucia lub pastylki do ssania, z wyjątkiem przypadków wyraźnego wskazania lekarskiego. Preparat, system transdermalny, plaster jest dostępny w 3 dawkach: 7 mg/24 godz.; 14 mg/24 godz., 21 mg/24 godz. Pacjenci dorośli: stopień uzależnienia od nikotyny należy określić na podstawie liczby wypalanych w ciągu dnia papierosów lub na podstawie testu uzależnienia od nikotyny Fagerströma (test jest dostępny w ulotce dołączonej do opakowania). Wynik w teście Fagerströma 5 lub więcej lub palenie 20 lub więcej papierosów na dobę. Faza wstępna 3 do 4 tyg.: 21 mg/24 godz.; kontynuacja leczenia 3 do 4 tyg.: 14 mg/24 godz. lub 21 mg/24 godz. w zależności od nasilenia objawów z odstawienia; odstawienie leczenia 3 do 4 tyg.: 7 mg/24 godz. lub 14 mg/24 godz. i następnie 7 mg/24 godz. w zależności od nasilenia objawów z odstawienia. Wynik w teście Fagerströma mniej niż 5 lub palenie mniej niż 20 papierosów na dobę. Faza wstępna 3 do 4 tyg.: 14 mg/24 godz. lub zwiększenie do 21 mg/dobę w zależności od nasilenia objawów z odstawienia; kontynuacja leczenia 3 do 4 tyg.: 7 mg/24 godz. lub 14 mg/24 godz. w zależności od nasilenia objawów z odstawienia; odstawienie leczenia 3 do 4 tyg.: przerwanie leczenia lub 7 mg/24 godz. w zależności od nasilenia objawów z odstawienia. Moc systemu transdermalnego, plastra powinna być dostosowana do indywidualnej reakcji: zwiększenie mocy, jeśli brak całkowitej abstynencji lub jeśli wystąpią objawy odstawienia, zmniejszenie mocy w przypadku przedawkowania. Czas leczenia wynosi około 3 m-cy, ale może zmieniać się w zależności od indywidualnej reakcji. Tego produktu leczniczego nie należy stosować dłużej niż 6 m-cy, chyba że jest to zalecone przez lekarza. Preparat nie powinien być stosowany przez pacjentów palących w wieku poniżej 18 lat bez wyraźnego wskazania lekarza. Brak jest doświadczenia w leczeniu młodzieży w wieku poniżej 18 lat produktem leczniczym.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Exmo dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Exmo?

Szukasz gdzie można kupić Exmo?

Oto lista aptek i sklepów z Exmo:

Cena Exmo

Chcesz poznać szczegółowe ceny Exmo?

Forum Exmo

Lista pytań na forum o Exmo:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Exmo dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *