Exelon działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Exelon działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Exelon działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Exelon. Pamiętaj również sprawdzić ceny Exelon bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Exelon działanie i stosowanie

Exelon działanie i stosowanie:

Odwracalny inhibitor cholinoesterazy, poprawiający przekaźnictwo neurosynaptyczne przez hamowanie rozkładu acetylocholiny. Szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, łatwo przenika do płynu mózgowo rdzeniowego osiągając maks. stężenie po 1,5 h. Wiąże się z białkami osocza w 40%. T0,5 we krwi wynosi 1 h, ale wysokie stężenie w płynie mózgowo-rdzeniowym utrzymuje się przez 9 h. Metabolizowany w wątrobie i wydalany głównie przez nerki.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Exelon działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Exelon

Sprawdź komentarze opinie o Exelon:

Ocena średnia Exelon:

Exelon otrzymał ocenę średnią: 3,7
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 2 opinii

Gdzie kupić Exelon?

Szukasz gdzie można kupić Exelon?

Oto lista aptek i sklepów z Exelon:

Cena Exelon

Chcesz poznać szczegółowe ceny Exelon?

Forum Exelon

Lista pytań na forum o Exelon:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Exelon działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *