EVARREST dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku EVARREST dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o EVARREST dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla EVARREST. Pamiętaj również sprawdzić ceny EVARREST bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o EVARREST dawkowanie

EVARREST dawkowanie:

Produkt leczniczy może być stosowany wyłącznie przez doświadczonych chirurgów. Ilość produktu, jaką należy zastosować, zależy od powierzchni i lokalizacji miejsca krwawienia, które ma być tamowane. Produkt należy nakładać w taki sposób, aby wystawał na około 1-2 cm poza granice docelowego miejsca krwawienia. Można go przycinać do rozmiaru i kształtu odpowiadającego obszarowi krwawienia. W badaniach klinicznych nie oceniano tamowania krwawień z miejsc większych niż powierzchnia, którą można zakryć jedną jednostką macierzy. Produkt należy stosować wyłącznie w pojedynczej warstwie, zachowując nadmiar około 1-2 cm zachodzący na tkankę niekrwawiącą lub na inną przylegającą macierz uszczelniającą. Możliwe jest jednoczesne tamowanie krwawienia z wielu miejsc. Ogółem w organizmie nie powinna pozostawać ilość macierzy większa niż odpowiadająca dwóm jednostkom o rozmiarach 10,2 cm x 10,2 cm ze względu na ograniczone długoterminowe doświadczenia dotyczące stosowania większych ilości macierzy. Nie badano stosowania ilości większej niż cztery jednostki o rozmiarach 10,2 cm x 10,2 cm ani stosowania u pacjentów, którzy mieli wcześniej kontakt z produktem. Jeżeli po pojedynczym zastosowaniu produktu nie uzyskano hemostazy, możliwe jest ponowne zastosowanie produktu. Nie ustalono bezpieczeństwa i skuteczności stosowania produktu u dzieci w wieku od urodzenia do 18 lat. Brak jest dostępnych danych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący EVARREST dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić EVARREST?

Szukasz gdzie można kupić EVARREST?

Oto lista aptek i sklepów z EVARREST:

Cena EVARREST

Chcesz poznać szczegółowe ceny EVARREST?

Forum EVARREST

Lista pytań na forum o EVARREST:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o EVARREST dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *