EVA/QU działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku EVA/QU działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o EVA/QU działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla EVA/QU. Pamiętaj również sprawdzić ceny EVA/QU bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o EVA/QU działanie i stosowanie

EVA/QU działanie i stosowanie:

Czopki przeczyszczające dla dorosłych, działające na drodze fizjologicznej stymulacji. Pomagają przywrócić normalne wypróżnianie. Nie podrażniają. Czopek po wprowadzeniu rozpuszcza się w ciągu 3-4 minut uwalniając, duże ilości mikropęcherzyków, które wywierają nacisk na ścianki odbytu. Rozpuszczony czopek zmiękcza zatrzymane masy kałowe. Dzięki musującemu działaniu czopki powodują oderwanie mas kałowych i ich szybkie i efektywne wydalenie. Ponowne użycie czopka pomaga w przywróceniu sprawności spowolnionego mechanizmu wypróżniania. Czopki działają jedynie miejscowo i nie zawierają składników przeczyszczających, które przyswojone przez organizm, mogłyby wywołać działania niepożądane, takie jak odwodnienie, zaburzenia równowagi elektrolitycznej, zapalenie jelita grubego. Czopki nie powodują efektu uzależnienia.


Gdzie kupić EVA/QU?

Szukasz gdzie można kupić EVA/QU?

Oto lista aptek i sklepów z EVA/QU:

Cena EVA/QU

Chcesz poznać szczegółowe ceny EVA/QU?

Forum EVA/QU

Lista pytań na forum o EVA/QU:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o EVA/QU działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *