Eurefin skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Eurefin skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Eurefin skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Eurefin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Eurefin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Eurefin skutki uboczne

Eurefin skutki uboczne:

Działania niepożądane opisano na podstawie danych uzyskanych w badaniach klinicznych i/lub po wprowadzeniu produktu leczniczego do obrotu. Zaburzenia układu immunologicznego: (bardzo rzadko) rumień, wysypka, pokrzywka, obrzęk naczynioruchowy, rumień trwały. Zaburzenia układu nerwowego: (nieznana) senność. Zaburzenia serca: (rzadko) umiarkowana tachykardia ustępująca po zmniejszeniu dawki. Zaburzenia żołądka i jelit: (często) zaburzenia czynności żołądka i jelit, nudności, bóle w nadbrzuszu.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Eurefin skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Eurefin?

Szukasz gdzie można kupić Eurefin?

Oto lista aptek i sklepów z Eurefin:

Cena Eurefin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Eurefin?

Forum Eurefin

Lista pytań na forum o Eurefin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Eurefin skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *