Euphyllin działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Euphyllin działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Euphyllin działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Euphyllin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Euphyllin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Euphyllin działanie i stosowanie

Euphyllin działanie i stosowanie:

Preparat zawiera teofilinę, środek z grupy metyloksantyn. Teofilina działa głównie spazmolitycznie (rozkurczająco) na mięśniówkę gładką oskrzeli i przeciwzapalnie na układ oddechowy. Ponadto poprawia kurczliwość przepony, pobudza ośrodek oddechowy, przyspiesza transport rzęskowy w drogach oddechowych, zwiększa kurczliwość mięśnia sercowego i jego zapotrzebowanie na tlen. Zwiększa przepływ nerkowy i nasila diurezę. Dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Euphyllin działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Euphyllin?

Szukasz gdzie można kupić Euphyllin?

Oto lista aptek i sklepów z Euphyllin:

Cena Euphyllin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Euphyllin?

Forum Euphyllin

Lista pytań na forum o Euphyllin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Euphyllin działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *