Etopozyd Accord przedawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Etopozyd Accord przedawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Etopozyd Accord przedawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Etopozyd. Pamiętaj również sprawdzić ceny Etopozyd bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Etopozyd Accord przedawkowanie

Etopozyd Accord przedawkowanie:

Przedawkowanie może prowadzić do wystąpienia w ciągu 1-2 tyg. ciężkiej mielosupresji. Dożylne podawanie dawki 2,4-3,5 mg/m2 przez 3 dni powodowało zapalenie błony śluzowej i mielotoksyczność. Zgłaszano przypadki ciężkiej toksyczności dla wątroby oraz kwasicy metabolicznej po podawaniu dawki większej niż zalecana. Nie ma specyficznego antidotum. Leczenie powinno być objawowe i wspomagające, a pacjent powinien być pod ścisłą obserwacją.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Etopozyd Accord przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Etopozyd?

Szukasz gdzie można kupić Etopozyd?

Oto lista aptek i sklepów z Etopozyd:

Cena Etopozyd

Chcesz poznać szczegółowe ceny Etopozyd?

Forum Etopozyd

Lista pytań na forum o Etopozyd:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Etopozyd Accord przedawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *