Etomidate dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Etomidate dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Etomidate dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Etomidate. Pamiętaj również sprawdzić ceny Etomidate bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Etomidate dawkowanie

Etomidate dawkowanie:

Indywidualnie w zależności od stanu pacjenta i efektu klinicznego, zazwyczaj 0,15-0,3 mg/kg mc. (co odpowiada 0,075-0,15 ml/kg mc.). Dzieci i osoby starsze: 0,1-0,2 mg/kg mc. (0,075-0,1 ml/kg mc.). U pacjentów premedykowanych, leczonych neuroleptykami, z marskością wątroby dawkę należy zmniejszyć. Stosować wyłącznie dożylnie; podawać powoli (około 30 s) lub w dawkach podzielonych. U pacjentów z jawną padaczką, skłonnością do drgawek, w znieczuleniu do przerwania serii napadów lub stanu padaczkowego wyliczoną dawkę (0,3 mg/kg mc. co odpowiada 0,15 ml/kg mc.) należy podać szybko (10 s) w celu uniknięcia zbyt wolnego przenikania leku do tkanki mózgowej (zapobiega to pobudzeniu drgawkowemu).

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Etomidate dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Etomidate?

Szukasz gdzie można kupić Etomidate?

Oto lista aptek i sklepów z Etomidate:

Cena Etomidate

Chcesz poznać szczegółowe ceny Etomidate?

Forum Etomidate

Lista pytań na forum o Etomidate:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Etomidate dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *