Etform 500 skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Etform 500 skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Etform 500 skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Etform. Pamiętaj również sprawdzić ceny Etform bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Etform 500 skutki uboczne

Etform 500 skutki uboczne:

Objawy ze strony przewodu pokarmowego, takie jak nudności, wymioty, biegunka, bóle brzucha i zmniejszenie łaknienia (>10%), występują bardzo często, częściej na początku leczenia i w większości przypadków ustępują samoistnie. Aby im zapobiec zaleca się podawanie metforminy 2-3x/dobę, w czasie posiłków lub po posiłkach. Powolne zwiększanie dawki może również poprawić tolerancję leku ze strony przewodu pokarmowego. Często występuje metaliczny posmak (3%). Bardzo rzadko może wystąpić rumień (12 i zmniejszenie jej stężenia w surowicy (

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Etform 500 skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Etform?

Szukasz gdzie można kupić Etform?

Oto lista aptek i sklepów z Etform:

Cena Etform

Chcesz poznać szczegółowe ceny Etform?

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Etform 500 skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *