Etform 500 przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Etform 500 przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Etform 500 przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Etform. Pamiętaj również sprawdzić ceny Etform bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Etform 500 przeciwskazania

Etform 500 przeciwskazania:

Nadwrażliwość na chlorowodorek metforminy lub którykolwiek ze składników preparatu.Kwasica ketonowa, stan przedśpiączkowy w cukrzycy. Niewydolność nerek lub zaburzenia czynności nerek (stężenie kreatyniny w surowicy u mężczyzn równe 135 umol/1 lub większe; równe 110 umol/1 lub większe u kobiet). Ostre stany mogące prowadzić do zaburzeń czynności nerek, takie jak: odwodnienie (biegunka, wymioty), ciężkie zakażenia, wstrząs. Badania radiologiczne, w których jest konieczne podanie środków cieniujących zawierających jod. Ostre lub przewlekle choroby, które mogą spowodować niedotlenienie tkanek, takie jak: niewydolność serca lub oddechowa, świeży zawal mięśnia sercowego, wstrząs. Niewydolność wątroby, ostre zatrucie alkoholem, alkoholizm.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Etform 500 przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Etform?

Szukasz gdzie można kupić Etform?

Oto lista aptek i sklepów z Etform:

Cena Etform

Chcesz poznać szczegółowe ceny Etform?

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Etform 500 przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *