Estreva skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Estreva skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Estreva skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Estreva. Pamiętaj również sprawdzić ceny Estreva bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Estreva skutki uboczne

Estreva skutki uboczne:

Występujące często: plamienia, krwawienia z macicy, bolesność piersi (mastodyni), nudności, wzdęcia brzucha, bóle głowy, uczucie ciężkości nóg. Niezbyt często: łagodne nowotwory piersi, mlekotok, wymioty, bóle stawów, zapalenie żył, zatorowość płucna, zwiększenie masy ciała, obrzęki obwodowe, zmęczenie, świąd. U kobiet z zachowaną macicą ryzyko rozrostu i raka endometrium jak i całkowite ryzyko raka piersi wzrasta w miarę wydłużania czasu stosowania HTZ tak u kobiet leczonych obecnie, jak i u tych, które niedawno zakończyły terapię.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Estreva skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Estreva?

Szukasz gdzie można kupić Estreva?

Oto lista aptek i sklepów z Estreva:

Cena Estreva

Chcesz poznać szczegółowe ceny Estreva?

Forum Estreva

Lista pytań na forum o Estreva:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Estreva skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *