Estreva przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Estreva przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Estreva przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Estreva. Pamiętaj również sprawdzić ceny Estreva bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Estreva przeciwskazania

Estreva przeciwskazania:

Rozpoznany, przebyty lub podejrzewany rak piersi; rozpoznane lub podejrzewane nowotwory złośliwe zależne od estrogenów (takie jak rak endometrium); niezdiagnozowane krwawienia z dróg rodnych; nieleczona hiperplazja endometrium; wcześniejsza idiopatyczna lub istniejąca obecnie żylna choroba zakrzepowo-zatorowa (zakrzepica żył głębokich, zatorowość płucna); aktywne lub niedawno przebyte zaburzenia zakrzepowo-zatorowe tętnic (np. choroba wieńcowa, zawał serca); ostre choroby wątroby lub dodatni wywiad w kierunku takich chorób, o ile parametry czynności wątroby nie powróciły do normy; nadwrażliwość na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą; porfiria. Preparatu nie należy stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Estreva przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Estreva?

Szukasz gdzie można kupić Estreva?

Oto lista aptek i sklepów z Estreva:

Cena Estreva

Chcesz poznać szczegółowe ceny Estreva?

Forum Estreva

Lista pytań na forum o Estreva:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Estreva przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *