Estreva dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Estreva dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Estreva dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Estreva. Pamiętaj również sprawdzić ceny Estreva bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Estreva dawkowanie

Estreva dawkowanie:

Preparat jest dostępny w tubkach z pompką dozującą. Pierwsza dawka może nie być dokładna i dlatego należy ją wyrzucić. Każde naciśnięcie pompki dostarcza 0,5 g żelu, czyli 0,5 mg estradiolu. Przeciętna dawka wynosi 1,5 g żelu czyli 3 porcje leku raz/dobę przez 24 do 28 dni a może się wahać od 0,5 g do 3 g żelu. Dawkę można dostosować do indywidualnych potrzeb. Przy rozpoczynaniu i kontynuowaniu leczenia objawów menopauzalnych należy stosować najmniejszą skuteczną dawkę przez jak najkrótszy czas. U kobiet z zachowaną macicą zaleca się, by w trakcie leczenia, przez co najmniej 12 do 14 dni cyklu dodawać do żelu estradiolowego progestagen celem zapobiegania rozrostowi endometrium wywoływanemu przez estrogeny. Nie zaleca się podawania progestagenów kobietom po usunięciu macicy chyba, że w przeszłości zdiagnozowano u nich endometriozę. Można stosować 2 schematy terapeutyczne cykliczny i ciągły.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Estreva dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Estreva?

Szukasz gdzie można kupić Estreva?

Oto lista aptek i sklepów z Estreva:

Cena Estreva

Chcesz poznać szczegółowe ceny Estreva?

Forum Estreva

Lista pytań na forum o Estreva:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Estreva dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *