Estradot przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Estradot przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Estradot przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Estradot. Pamiętaj również sprawdzić ceny Estradot bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Estradot przeciwskazania

Estradot przeciwskazania:

Nadwrażliwości na składniki plastra. Nieprawidłowe krwawienia o nieznanej etiologii z dróg rodnych. Rak piersi w wywiadzie. Rozpoznanie lub podejrzenie nowotworu estrogenozależnego. Ciężka choroba wątroby obecnie lub we przeszłości (jeśli czynność tego narządu nie powróciła do normy). Czynna choroba zakrzepowo-zatorowa żył lub tętnic w ciągu ostatnich dwóch lat. Nawracające zmiany zakrzepowo-zatorowe układu żylnego w wywiadzie lub znana skłonność do zakrzepicy.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Estradot przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Estradot?

Szukasz gdzie można kupić Estradot?

Oto lista aptek i sklepów z Estradot:

Cena Estradot

Chcesz poznać szczegółowe ceny Estradot?

Forum Estradot

Lista pytań na forum o Estradot:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Estradot przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *