Estradot dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Estradot dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Estradot dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Estradot. Pamiętaj również sprawdzić ceny Estradot bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Estradot dawkowanie

Estradot dawkowanie:

Przezskórnie. Zazwyczaj rozpoczyna się leczenia stosując preparat Estradot 50. Następnie dostosowuje się dawkowanie do indywidualnych potrzeb pacjentki. Jeżeli celem terapii jest zmniejszenie dolegliwości związanych z okresem menopauzy, stosuje się wszystkie dostępne dawki preparatu Estradot 37,5; 50; 75 lub 100. W zapobieganiu osteoporozy Estradot 50, 75 lub 100. Zazwyczaj stosuje się cyklicznie: 3 tyg. stosowania, a następnie 1 tyg. przerwa w leczeniu. W przypadku pacjentek z zachowaną macicą, należy przepisać progestagen. W przypadku pacjentek po histerektomii (chirurgiczne usunięcie macicy) lub gdy objawy niedoboru estrogenów w czasie tyg., w którym pacjentka nie stosuje leku są bardzo nasilone, można zadecydować, aby preparat stosować w sposób ciągły.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Estradot dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Estradot?

Szukasz gdzie można kupić Estradot?

Oto lista aptek i sklepów z Estradot:

Cena Estradot

Chcesz poznać szczegółowe ceny Estradot?

Forum Estradot

Lista pytań na forum o Estradot:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Estradot dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *