Estraderm przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Estraderm przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Estraderm przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Estraderm. Pamiętaj również sprawdzić ceny Estraderm bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Estraderm przeciwskazania

Estraderm przeciwskazania:

Nadwrażliwość na składniki plastra. Rak piersi lub rak macicy lub inne nowotwory estrogenozależne. Krwawienia nieznanego pochodzenia z pochwy. Ciężka choroba wątroby. Porfria. Występująca kiedykolwiek w przeszłości lub czynna zakrzepica żył głębokich lub zator tętnicy płucnej, lub skłonność do tworzenia się zakrzepów. Kilka przebytych samoistnych poronień.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Estraderm przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Estraderm?

Szukasz gdzie można kupić Estraderm?

Oto lista aptek i sklepów z Estraderm:

Cena Estraderm

Chcesz poznać szczegółowe ceny Estraderm?

Forum Estraderm

Lista pytań na forum o Estraderm:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Estraderm przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *