Estraderm działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Estraderm działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Estraderm działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Estraderm. Pamiętaj również sprawdzić ceny Estraderm bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Estraderm działanie i stosowanie

Estraderm działanie i stosowanie:

Preparat zawiera estradiol (estrogen), naturalny hormon płciowy żeński, który w dużej ilości wytwarzany jest przez jajniki w okresie przed menopauzą. Lek jest stosowany w celu zniesienia dolegliwości, jakie pojawią się u kobiet w czasie trwania i po zakończeniu menopauzy takich jak: wypieki na twarzy, szyi, klatce piersiowej, uderzenia gorąca (nagłe fale ciepła i zwiększonej potliwości całego ciała), zaburzenia snu, nerwowość i depresja. Niektóre kobiety mogą mieć problem z kontrolowaniem odruchów oddawania moczu lub też mogą odczuwać suchość pochwy, co może być przyczyną dyskomfortu w czasie lub po stosunku płciowym. Stosując estrogeny po menopauzie można także spowolnić proces utraty masy kostnej i zapobiec osteoporozie.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Estraderm działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Estraderm?

Szukasz gdzie można kupić Estraderm?

Oto lista aptek i sklepów z Estraderm:

Cena Estraderm

Chcesz poznać szczegółowe ceny Estraderm?

Forum Estraderm

Lista pytań na forum o Estraderm:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Estraderm działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *