Estracyt dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Estracyt dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Estracyt dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Estracyt. Pamiętaj również sprawdzić ceny Estracyt bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Estracyt dawkowanie

Estracyt dawkowanie:

Droga podania: dożylna. Preparat powinien być podawany jedynie przez lekarzy mających doświadczenie w stosowaniu leków przeciwnowotworowych. Leczenie początkowe: zalecana dawka to 5 mg/kg mc./dobę (300 mg do 450 mg), przez około 3 tyg. Leczenie podtrzymujące: 300 mg preparatu podawanego dożylnie 2x w tyg. lub preparat w kapsułkach, dawkowany wg zaleceń zawartych w ChPL. W miejscu wstrzyknięcia może dochodzić do zakrzepowego zapalenia żył. Preparat należy podawać w bardzo wolnym wstrzyknięciu dożylnym (3-5 min.) przez igłę umieszczoną w żyle obwodowej lub przez centralny dostęp żylny. Podczas podawania preparatu pacjent powinien znajdować się w pozycji leżącej. Preparat podawany w infuzji należy rozpuścić w 250 ml 5% roztworu glukozy (pH 5,5±0,5 – ostrożnie u pacjentów z cukrzycą!). Rozpuszczalniki inne niż 5% roztwór glukozy mogą powodować wytrącanie się osadu. Czas trwania infuzji nie powinien przekraczać 3 h. Jeśli po 3-4 tyg. terapii nie następuje poprawa, leczenie preparatem powinno być przerwane. Nie przeprowadzono badań u pacjentów z niewydolnością wątroby. Nie przeprowadzono badań u pacjentów z niewydolnością nerek. Brak dostępnych danych dotyczącego stosowania preparatu u dzieci i młodzieży.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Estracyt dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Estracyt?

Szukasz gdzie można kupić Estracyt?

Oto lista aptek i sklepów z Estracyt:

Cena Estracyt

Chcesz poznać szczegółowe ceny Estracyt?

Forum Estracyt

Lista pytań na forum o Estracyt:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Estracyt dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *