Estmar przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Estmar przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Estmar przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Estmar. Pamiętaj również sprawdzić ceny Estmar bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Estmar przeciwskazania

Estmar przeciwskazania:

Złożonych tabletek antykoncepcyjnych nie należy stosować w przypadku występowania któregokolwiek ze schorzeń wymienionych poniżej. W przypadku wystąpienia któregokolwiek z wymienionych poniżej schorzeń po raz pierwszy podczas stosowania złożonych tabletek antykoncepcyjnych, produkt leczniczy należy natychmiast odstawić. Występowanie obecnie lub w przeszłości zakrzepicy żylnej (zakrzepicy żył głębokich, zatorowości płucnej). Występowanie obecnie lub w przeszłości zakrzepicy tętniczej (zawału mięśnia sercowego, udaru mózgu) lub stanów zapowiadających te schorzenia (np. przemijający napad niedokrwienny, dławica piersiowa). Stwierdzona predyspozycja do wystąpienia zakrzepicy żylnej lub tętniczej, np. oporność na aktywowane białko C (APC), niedobór antytrombiny III, niedobór białka C, niedobór białka S, hiperhomocysteinemia i obecność przeciwciał antyfosfolipidowych (przeciwciał antykardiolipinowych, antykoagulantu tocznia). Niedawno przebyty ciężki napad migreny z ogniskowymi objawami neurologicznymi bądź nawracające napady migreny z ogniskowymi objawami neurologicznymi w wywiadzie. Przeciwwskazaniem do stosowania produktu leczniczego może też być obecność znacznych bądź licznych czynników ryzyka zakrzepicy żylnej lub tętniczej, cukrzyca z powikłaniami naczyniowymi, ciężkie nadciśnienie tętnicze, ciężka dyslipoproteinemia. Występowanie obecnie lub w przeszłości zapalenia trzustki z towarzyszącą ciężką hipertriglicerydemią. Występowanie obecnie lub w przeszłości ciężkich chorób wątroby, jeśli nie doszło do normalizacji parametrów czynnościowych wątroby. Występowanie obecnie lub w przeszłości nowotworów wątroby (łagodnych lub złośliwych). Potwierdzona obecność lub podejrzenie nowotworu złośliwego zależnego od steroidowych hormonów płciowych (np. nowotworu narządów płciowych lub nowotworu piersi). Rozrost endometrium. Niezdiagnozowane krwawienie z dróg rodnych. Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Estmar przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Estmar?

Szukasz gdzie można kupić Estmar?

Oto lista aptek i sklepów z Estmar:

Cena Estmar

Chcesz poznać szczegółowe ceny Estmar?

Forum Estmar

Lista pytań na forum o Estmar:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Estmar przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *