Estalis działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Estalis działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Estalis działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Estalis. Pamiętaj również sprawdzić ceny Estalis bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Estalis działanie i stosowanie

Estalis działanie i stosowanie:

System transdermalny stosowany jest w hormonalnej terapii zastępczej, której celem jest łagodzenie objawów niedoboru estrogenów u kobiet po menopauzie. Substytucyjne stosowanie estrogenów ułatwia wzrost i rozwój nabłonka dróg moczowo-płciowych, co zapobiega wystąpieniu nieprzyjemnych objawów związanych z menopauzą, takich jak suchość pochwy, częste parcie na pęcherz i bolesność w czasie stosunków płciowych. Estrogeny hamują pomenopauzalną utratę tkanki kostnej i zapobiegają złamaniom kości spowodowanym osteoporozą. Stosowanie preparatu zmniejsza nasilenia i częstość występowania uderzeń gorąca, zaczerwienienia twarzy i pocenia się, łagodzi zaburzenia snu, poprawia aktywność seksualną, zapobiega pomenopauzalnym zmianom w skórze i utracie kolagenu. Wykazuje ponadto korzystne działanie na układ krążenia.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Estalis działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Estalis?

Szukasz gdzie można kupić Estalis?

Oto lista aptek i sklepów z Estalis:

Cena Estalis

Chcesz poznać szczegółowe ceny Estalis?

Forum Estalis

Lista pytań na forum o Estalis:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Estalis działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *