Estalis dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Estalis dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Estalis dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Estalis. Pamiętaj również sprawdzić ceny Estalis bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Estalis dawkowanie

Estalis dawkowanie:

Plaster uwalniający 50 µg/dobę estradiolu + 250 µg/dobę octanu noretysteronu, nalepia się na skórę co 3 lub 4 dni w ciągu 28 – dniowego cyklu leczenia. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych związanych ze stosowaniem progestagenu, dawkę można zmniejszyć stosując preparat uwalniający 50 µg/dobę estradiolu + 140 µg/dobę octanu noretysteronu. Dawkę tę można stosować jako dawkę początkową.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Estalis dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Estalis?

Szukasz gdzie można kupić Estalis?

Oto lista aptek i sklepów z Estalis:

Cena Estalis

Chcesz poznać szczegółowe ceny Estalis?

Forum Estalis

Lista pytań na forum o Estalis:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Estalis dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *