Esseliv Duo działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Esseliv Duo działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Esseliv Duo działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Esseliv. Pamiętaj również sprawdzić ceny Esseliv bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Esseliv Duo działanie i stosowanie

Esseliv Duo działanie i stosowanie:

Zalecany osobom, których wątroba narażona jest na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych takich jak: nieprawidłowa lub ciężkostrawna dieta, alkohol, leki oraz w celu uzupełnienia codziennej diety w witaminy z grupy B. Wyciąg z ostryżu długiego (Curcuma longa) hamuje gromadzenie tłuszczów i pomaga zachować zdrową wątrobę. Wspomaga trawienie i prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Lecytyna rzepakowa zawiera związki z grupy fosfolipidów. Fosfolipidy są naturalnymi elementami strukturalnymi błon komórkowych. L-asparaginian L-ornityny stanowi połączenie dwóch endogennych aminokwasów: ornityny i kwasu asparaginowego. W organizmie człowieka pełni liczne funkcje fizjologiczne. Niacyna (wit. PP, wit. B3), wit. B6 i kwas foliowy (wit. B9) stanowią uzupełnienie diety w witaminy z grupy B. Niacyna i wit. B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.Wit. B6 przyczynia się dodatkowo do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu. Kwas foliowy należy do folianów, które biorą udział w procesie podziału komórek.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Esseliv Duo działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Esseliv?

Szukasz gdzie można kupić Esseliv?

Oto lista aptek i sklepów z Esseliv:

Cena Esseliv

Chcesz poznać szczegółowe ceny Esseliv?

Forum Esseliv

Lista pytań na forum o Esseliv:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Esseliv Duo działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *