Espumisan działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Espumisan działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Espumisan działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Espumisan. Pamiętaj również sprawdzić ceny Espumisan bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Espumisan działanie i stosowanie

Espumisan działanie i stosowanie:

Substancją czynną preparatu jest symetykon – stabilny, powierzchniowo czynny polidimetylosyloksan. Zmniejsza on napięcie powierzchniowe pęcherzyków gazu, zawartych w masach pokarmowych i w śluzie przewodu pokarmowego, powodując ich pękanie. Uwolnione w ten sposób gazy mogą być wchłaniane przez ścianę jelita lub usuwane z przewodu pokarmoweg w wyniku ruchów perystaltycznych jelit. Symetykon wykazuje wyłącznie działanie powierzchniowe i nie wchodzi w jakiekolwiek reakcje chemiczne lub enzymatyczne.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Espumisan działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Espumisan

Sprawdź komentarze opinie o Espumisan:

Ocena średnia Espumisan:

Espumisan otrzymał ocenę średnią: 4,5
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 5 opinii

Gdzie kupić Espumisan?

Szukasz gdzie można kupić Espumisan?

Oto lista aptek i sklepów z Espumisan:

Cena Espumisan

Chcesz poznać szczegółowe ceny Espumisan?

Forum Espumisan

Lista pytań na forum o Espumisan:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Espumisan działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *