Dobroson skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Dobroson skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Dobroson skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Dobroson. Pamiętaj również sprawdzić ceny Dobroson bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Dobroson skutki uboczne

Dobroson skutki uboczne:

Zaburzeniu psychiczne: przytępienie wrażliwości, splątanie, zmiana libido, depresja, niepokój, pobudzenie, drażliwość, agresja, urojenia, napady wściekłości, koszmary senne, omamy, psychozy, zaburzenia zachowania, uzależnienie. Zaburzenia układu nerwowego: amnezja, senność następnego dnia, zmniejszona czujność, ból głowy, zawroty głowy, ataksja (występuje głównie na początku leczenia i generalnie ustępuje po powtórnym podaniu). Zaburzenia oka: podwójne widzenie (występuje głównie na początku leczenia i generalnie ustępuje po powtórnym podaniu). Zaburzenia żołądkowo-jelitowe: objawy ze strony układu pokarmowego (m.in. nudności i wymioty). Gorzki smak lub metaliczny posmak. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: reakcje skórne (w tym pokrzywka). Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łącznej: osłabienie mięśni. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: zmęczenie.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Dobroson skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Dobroson?

Szukasz gdzie można kupić Dobroson?

Oto lista aptek i sklepów z Dobroson:

Cena Dobroson

Chcesz poznać szczegółowe ceny Dobroson?

Forum Dobroson

Lista pytań na forum o Dobroson:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Dobroson skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *