Dobroson działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Dobroson działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Dobroson działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Dobroson. Pamiętaj również sprawdzić ceny Dobroson bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Dobroson działanie i stosowanie

Dobroson działanie i stosowanie:

Preparat nasenny należący do grupy cyklopirolonów. Właściwości farmakologiczne obejmują: działanie uspokajające, anksjofilyczne (przedwiekowe), przeciwdrgawkowe i rozluźniające mięśnie. Efekty działania wiążą się ze swoistym działaniem agonistycznym na ośrodkowy kompleks receptora GABA-adrergicznego, makromolekularny kompleks prowadzący do otwarcia kanału chlorkowego. Działanie leku zbliżone jest do wykazywanego przez benzodiazepiny. Maks. stęż. w osoczu jest uzyskane po 1,5-2 h.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Dobroson działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Dobroson?

Szukasz gdzie można kupić Dobroson?

Oto lista aptek i sklepów z Dobroson:

Cena Dobroson

Chcesz poznać szczegółowe ceny Dobroson?

Forum Dobroson

Lista pytań na forum o Dobroson:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Dobroson działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *