Divina przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Divina przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Divina przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Divina. Pamiętaj również sprawdzić ceny Divina bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Divina przeciwskazania

Divina przeciwskazania:

Zaburzenia ukrwienia mózgu, zakrzepy i zatory. Żółtaczka. Niewydolność serca. Nadciśnienie oporne na leczenie. Ciężka cukrzyca ze zmianami naczyniowymi. Zespół Rotora, zespół Dudina-Johnsona. Endometrioza oraz krwawienia o niewyjaśnionej etiologii. W wywiadzie: niedokrwistość sierpowatokrwinkowa, ostre i przewlekłe choroby wątroby, nowotwory piersi oraz błony śluzowej macicy lub inne nowotwory hormonozależne.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Divina przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Divina?

Szukasz gdzie można kupić Divina?

Oto lista aptek i sklepów z Divina:

Cena Divina

Chcesz poznać szczegółowe ceny Divina?

Forum Divina

Lista pytań na forum o Divina:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Divina przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *