Divigel przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Divigel przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Divigel przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Divigel. Pamiętaj również sprawdzić ceny Divigel bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Divigel przeciwskazania

Divigel przeciwskazania:

Niezdiagnozowane krwawienia z dróg rodnych. Nowotwory estrogenozależne (np.: rak gruczołu piersiowego, endometrium lub jajników). Choroby zakrzepowo-zatorowe niedawno przewbyte lub obecnie istniejące zapalenie żył. Ciężka niewydolność sercowo-naczyniowa. Ciężka niewydolność wątroby i nerek (w tym zespoły Rotora i Dubin-Jonsona). Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Divigel przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Divigel?

Szukasz gdzie można kupić Divigel?

Oto lista aptek i sklepów z Divigel:

Cena Divigel

Chcesz poznać szczegółowe ceny Divigel?

Forum Divigel

Lista pytań na forum o Divigel:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Divigel przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *