Divigel działanie i stosowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Divigel działanie i stosowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Divigel działanie i stosowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Divigel. Pamiętaj również sprawdzić ceny Divigel bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Divigel działanie i stosowanie

Divigel działanie i stosowanie:

Substancją czynna preparatu jest estradiol o strukturze chemicznej takiej samej jak naturalny hormon. Zapobiega zaburzeniom w organizmie spowodowanym niedoborem estrogenów (np: objawy związane z menopauzą, utrata tkanki kostnej, napady gorąca, zaczerwienienia, pocenie się, zaburzenia snu, poprawia aktywność seksualną). Przezskórne podanie pozwala na ominięcie metabolizmu wątrobowego (nie występują wysokie stężenia metabolitów we krwi) Po pojedynczym podaniu maks. stężenie w surowicy krwi występuje po 8 h, a po podaniu wielokrotnym po 4 h. Metabolizm i wydalanie są identyczne jak naturalnych estrogenów.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Divigel działanie i stosowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Divigel?

Szukasz gdzie można kupić Divigel?

Oto lista aptek i sklepów z Divigel:

Cena Divigel

Chcesz poznać szczegółowe ceny Divigel?

Forum Divigel

Lista pytań na forum o Divigel:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Divigel działanie i stosowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *