Divigel dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Divigel dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Divigel dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Divigel. Pamiętaj również sprawdzić ceny Divigel bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Divigel dawkowanie

Divigel dawkowanie:

Miejscowo raz dziennie na umytą i osuszoną skórę dolnej części tułowia lub ud, naprzemiennie, raz na lewą, raz na prawą część ciała. Lek może być stosowany w ciągłej lub cyklicznej estrogenowej terapii zastępczej. Dawka żelu powinna być dobrana indywidualnie od 0,5-1,5 g/dobę. U pacjentek z nie usuniętą macicą, preparat należy stosować łącznie z progestagenem (podawanym w sposób ciągły lub cyklicznie przez minimum 10-14 dni. W przypadku pominięcia dawki: do 12 h – należy zastosować ją jak najszybciej; ponad 12 h – pominąć zapominaną dawkę, a następną zastosować o zwykłej porze. W wyniku nie przyjęcia jednej lub więcej dawek może pojawić się krwawienie z dróg rodnych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Divigel dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Divigel?

Szukasz gdzie można kupić Divigel?

Oto lista aptek i sklepów z Divigel:

Cena Divigel

Chcesz poznać szczegółowe ceny Divigel?

Forum Divigel

Lista pytań na forum o Divigel:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Divigel dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *