Diured przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Diured przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Diured przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Diured. Pamiętaj również sprawdzić ceny Diured bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Diured przeciwskazania

Diured przeciwskazania:

Nadwrażliwość na torasemid, pochodne sulfonylomocznika lub którykolwiek składnik leku. Zaburzenia czynności nerek z bezmoczem, śpiączka wątrobowa i stany przedśpiączkowe. Niedociśnienie tętnicze. Ciąża i laktacja. Zaburzenia rytmu serca. Jednoczesne stosowanie z antybiotykami z grupy aminoglikozydów oraz cefalosporyn.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Diured przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Diured

Sprawdź komentarze opinie o Diured:

Gdzie kupić Diured?

Szukasz gdzie można kupić Diured?

Oto lista aptek i sklepów z Diured:

Cena Diured

Chcesz poznać szczegółowe ceny Diured?

Forum Diured

Lista pytań na forum o Diured:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Diured przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *