Diured dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Diured dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Diured dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Diured. Pamiętaj również sprawdzić ceny Diured bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Diured dawkowanie

Diured dawkowanie:

Nadciśnienie pierwotne. 2,5 mg doustnie raz/dobę. Jeżeli trzeba, dawkę można zwiększyć do 5 mg raz/dobę. Przeprowadzone badania sugerują, że dawki >5 mg/dobę nie prowadzą do dalszego obniżenia ciśnienia krwi. Maks. działanie występuje po około 12 tyg. leczeniu. Obrzęki. Zwykle stosuje sie doustnie 5 mg raz/dobę. Jeżeli istnieje taka konieczność dawkę można zwiększać stopniowo do 20 mg raz/dobę. W indywidualnych, wyjątkowych przypadkach stosowano dawkę 40 mg/dobę. Brak doświadczeń klinicznych w stosowaniu torasemidu w tej grupie wiekowej. Nie ma potrzeby zmiany dawkowania u osób w podeszłym weku. Stosowanie leku u pacjentów z niewydolnością wątroby. Podczas leczenia torasemidem, pacjenci z zaburzeniami czynności wątroby powinni być pod specjalną kontrolą ze względu na ryzyko zwiększenia stężenia torasemidu we krwi.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Diured dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Diured

Sprawdź komentarze opinie o Diured:

Gdzie kupić Diured?

Szukasz gdzie można kupić Diured?

Oto lista aptek i sklepów z Diured:

Cena Diured

Chcesz poznać szczegółowe ceny Diured?

Forum Diured

Lista pytań na forum o Diured:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Diured dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *