Diuramid skutki uboczne, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Diuramid skutki uboczne.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Diuramid skutki uboczne i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Diuramid. Pamiętaj również sprawdzić ceny Diuramid bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Diuramid skutki uboczne

Diuramid skutki uboczne:

Mogą wystąpić, najczęściej na początku leczenia, następujące działania niepożądane: parestezje, zaburzenia słuchu lub szumy uszne, utrata apetytu, zaburzenia smaku, nudności, wymioty, biegunka i częstomocz oraz sporadycznie senność i dezorientacja. Mogą również wystąpić zaburzenia równowagi elektrolitowej i kwasica metaboliczna. Obserwowano też przemijającą krótkowzroczność, kamicę nerkową oraz reakcje anafilaktyczne. Zgłaszano także pokrzywkę, krwiomocz, cukromocz, niewydolność wątroby, porażenie wiotkie i nadwrażliwość na światło, kolkę wątrobową i nerkową. Acetazolamid jako pochodna sulfonamidowa może wywoływać działania niepożądane charakterystyczne dla sulfonamidów. Są to: gorączka, agranulocytoza, małopłytkowość, leukopenia i niedokrwistość aplastyczna. Zahamowanie czynności szpiku kostnego, pancytopenia, wysypka, rumień wielopostaciowy, zespół Stevens-Johnsona, zespół Lyella.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Diuramid skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Diuramid?

Szukasz gdzie można kupić Diuramid?

Oto lista aptek i sklepów z Diuramid:

Cena Diuramid

Chcesz poznać szczegółowe ceny Diuramid?

Forum Diuramid

Lista pytań na forum o Diuramid:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Diuramid skutki uboczne.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *