Diuramid przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Diuramid przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Diuramid przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Diuramid. Pamiętaj również sprawdzić ceny Diuramid bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Diuramid przeciwskazania

Diuramid przeciwskazania:

Acetazolamid jest przeciwwskazany u pacjentów: ze zmniejszonym stężeniem sodu i potasu w surowicy krwi, z zaburzeniami czynności wątroby i nerek (ryzyko rozwoju encefalopatii w chorobach wątroby); z kamicą wapniową, z niewydolnością nadnerczy, z kwasicą hiperchloremiczną, z przewlekłą niewyrównaną jaskrą z zamkniętym kątem – w długotrwałej terapii, z nadwrażliwością na którykolwiek składnik preparatu lub sulfonamidy.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Diuramid przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Diuramid?

Szukasz gdzie można kupić Diuramid?

Oto lista aptek i sklepów z Diuramid:

Cena Diuramid

Chcesz poznać szczegółowe ceny Diuramid?

Forum Diuramid

Lista pytań na forum o Diuramid:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Diuramid przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *