Ditropan przedawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Ditropan przedawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Ditropan przedawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Ditropan. Pamiętaj również sprawdzić ceny Ditropan bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Ditropan przedawkowanie

Ditropan przedawkowanie:

Objawy przedawkowania: niepokój, pobudliwość, zachowania psychotyczne, a w bardzo ciężkich przypadkach: porażenie mięśni oddechowych, porażenie i śpiączka. W przypadku ciężkiego zatrucia, pacjenta należy natychmiast hospitalizować i monitorować elektrokardiograficznie oraz w zakresie parametrów hemodynamicznych. Jeżeli lek został przyjęty niedawno, należy natychmiast wykonać płukanie żołądka. Podać dożylnie 1 do 2 mg fizostygminy i w razie potrzeby powtórzyć iniekcję do całkowitej dawki 5 mg.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Ditropan przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Ditropan?

Szukasz gdzie można kupić Ditropan?

Oto lista aptek i sklepów z Ditropan:

Cena Ditropan

Chcesz poznać szczegółowe ceny Ditropan?

Forum Ditropan

Lista pytań na forum o Ditropan:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Ditropan przedawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *