Desmoxan skutki uboczne

Informacje o Desmoxan skutki uboczne

Desmoxan skutki uboczne:

Produkt leczniczy może powodować działania niepożądane, które występują najczęściej na początku leczenia. Badania kliniczne i dotychczasowe doświadczenie w stosowaniu wskazują na dobrą tolerancję cytyzyny. Odsetek pacjentów, którzy przerywali leczenie cytyzyną z powodu działań niepożądanych, wynosił 6-15,5% i w badaniach kontrolowanych był porównywalny do odsetka pacjentów przerywających leczenie w grupie otrzymującej placebo. Zwykle obserwowano łagodne do umiarkowanych działania niepożądane, dotyczące najczęściej układu pokarmowego. Większość z nich występowała głównie w początkowym okresie terapii i ustępowała wraz z jej trwaniem. Objawy te mogą być również wynikiem zaprzestania palenia tytoniu, a nie leczenia cytyzyną. Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: męczliwość, złe samopoczucie, zmęczenie. Zaburzenia oka: łzawienie. Zaburzenia metabolizmu i odżywiania: zmiana apetytu (głównie zwiększenie), przyrost mc. Zaburzenia układu nerwowego: bóle głowy, zawroty głowy, uczucie ciężkości głowy, rozdrażnienie, zaburzenia snu (bezsenność, senność, ospałość, dziwne sny, koszmary), zmiany nastroju, lęk, trudności w koncentracji, osłabienie popędu płciowego. Zaburzenia serca: przyspieszenie akcji serca, zwolnienie akcji serca. Zaburzenia naczyniowe: zwyżki ciśnienia tętniczego. Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia: duszność, wzmożone odkrztuszanie. Zaburzenia żołądka i jelit: suchość w jamie ustnej, bóle brzucha (głównie w nadbrzuszu), nudności, wymioty, zmiany smaku, zaparcie, biegunka, wzdęcia, pieczenie języka, zgaga, nadmierne ślinienie. Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łącznej: bóle mięśniowe. Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: wysypka, wzmożona potliwość, zmniejszenie elastyczności skóry. Badania diagnostyczne: zwiększenie aktywności aminotransferaz.


Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Desmoxan skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Desmoxan


Sprawdź komentarze opinie o Desmoxan:


Ocena średnia Desmoxan:

Desmoxan otrzymał ocenę średnią: 4,2
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 238 opinii

Gdzie kupić Desmoxan?Szukasz gdzie można kupić Desmoxan?

Oto lista aptek i sklepów z Desmoxan:

Forum Desmoxan

Lista pytań na forum o Desmoxan:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“Desmoxan skutki uboczne” - 65 komentarze

 1. Desmoxan skutki uboczne #

  Jedyne skutki uboczne zaobserwowalem u siebie to suchosc w ustach i sporadyczne zawroty glowy.
  Jesli chodzi o skutecznosc to warta jest skutkow ubocznych,
  lek u mnie zabijal glod nikotynowy bardzo skutecznie, nie pale juz rok a palilem 22 lata.
  Przy zuczniu palenia postanowilem rowniez zdrowo sie odzywiac i chodzic na silownie 4-5 razy w tygodniu, co pomoglo mi sie zmotywowac zeby tym bardziej nie palic i nie rujnowac efektow zdrowych zmian.

 2. Desmoxan skutki uboczne #

  Moglem kochac sie z swoja partnerka kilka razy w noc a skutkiem ubocznym bylo ze Jeden raz po od lozeniu forma wraca mi od 3 tygodni .co to ma byc!!!

 3. Desmoxan skutki uboczne #

  zjadlem 3 na gryza z rana pozniej 2 jak sie wkurwi*em i zyje a wyt polaczki cebulaczki wymyslacie historie z fiuta wzięte i dzieci łapią jak ryba w wodzie nie pozdrawiam pierdole hejterow

 4. Desmoxan skutki uboczne #

  ja na temat Desmoxanu ….skoro to jest niebespieczne to dlaczego to jest w aptekach.Ja kupilem to miesiac temu ale nie bralem bo moj brat bral i co rano mowil ze( koszmary nocne na jawie ),sam powiedzial ze takie cos.OK:ale gdy masz zycie bez stresu.

 5. Desmoxan skutki uboczne #

  Ja już niepale od października skutki uboczne u mnie stałem się więcej nerwowy

 6. Desmoxan skutki uboczne #

  nic nie pomaga , jak mi sie palić chciało, tak palę dalej
  brałem przez 3 dni jak napisane na ulotce , źle sie bardzo czułem , senność , bóle brzucha i ogóle zakołowanie

 7. Desmoxan skutki uboczne #

  Cóż, brałem kiedyś i rzuciłem na prawie 4 miesiące, znowu zacząłem brać. Skutki uboczne za każdym razem są takie, że czasami zaczyna mnie boleć głowa, choćbym pił cały tydzień. Ale wystarczy albo sen, albo tabletka przeciwbólowa i wszystko jest w porządku.

 8. Desmoxan skutki uboczne #

  Biorę ten lek 13 dzień i nie palę.Jest na pewno łatwiej jesli oczywiście chce się przestać palić.Ale odczuwam silne bóle głowy które coraz bardziej sie nasilają.

 9. Desmoxan skutki uboczne #

  Witam,
  Nie czerpię w żadnym sensie korzyści ze sprzedaży tego leku i postaram się opisać działanie na moim przykładzie.

  Jest to moja druga próba rzucenia palenia w ciągu ostatnich 2 lat. Pierwsza próba zakończyła się sukcesem. 8 miesięcy bez papierosów. Niestety tylko i wyłącznie przez własną głupotę wróciłem do palenia. Lek nie działa „na zawsze” :)
  Teraz w trakcie drugiej próby, zauważyłem jakby łagodniejsze działanie leku. Nie miałem takiego wstrętu do papierosów po pierwszych dawkach, jak miało to miejsce za pierwszym razem, gdzie po pierwszej kapsułce i wypaleniu papierosa byłem blady jak ściana, kręciło mi się w głowie i miałem ‚mroczki” przed oczyma.

  Tak jak za pierwszym razem ostatniego papierosa wypaliłem w 4 dniu kuracji. Tym razem jednak zauważyłem dużo szybciej wzmożone łaknienie i lekkie rozdrażnienie a w nocy bardzo dziwne i realistyczne sny. Jednak nie wystąpiły u mnie żadne inne skutki uboczne z wymienionych na ulotce. Dzisiaj mija 18 dzień kuracji. Nie palę i nawet specjalnie o tym nie myślę. Nie trzymam się też idealnie grafiku przyjmowania leku. Zdarzało mi się „przeciągać” nawet o godzinę czy dwie, bez żadnych dodatkowych skutków. Myślę, że oprócz samej terapii, ważne jest podejście mentalne do tematu i nie traktowanie tego jako sprawy ‚życia i śmierci”, chociaż w istocie to jest taka sprawa :)
  Myślę, że spokojnie dotrwam do końca kuracji i tym razem wyciągnę wnioski z popełnionego wcześniej błędu.
  Wszystkim rzucającym palenie życzę wytrwałości ale przede wszystkim pogody ducha :)

  Powodzenia!

 10. Desmoxan skutki uboczne #

  Drogi dzień ,koncentracja masakra źle samopoczucie ,ale i tak sie opłaca nie pale ,,,i nie bede .

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o Desmoxan skutki uboczne