Cyprodiol przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cyprodiol przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cyprodiol przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cyprodiol. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cyprodiol bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Cyprodiol przeciwskazania? Napisz swój komentarz

Gdzie kupić Cyprodiol?

Szukasz gdzie można kupić Cyprodiol?

Oto lista aptek i sklepów z Cyprodiol:

Cena Cyprodiol

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cyprodiol?

Forum Cyprodiol

Lista pytań na forum o Cyprodiol:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Cyprodiol przeciwskazania

Cyprodiol przeciwskazania:

Zakrzepica żylna obecnie lub w przeszłości (ze współistniejącą lub nie zatorowością płucną); zaburzenia zakrzepowe tętnic (jak udar naczyniowy mózgu lub zawał mięśnia sercowego) lub objawy zwiastunowe zakrzepicy (jak dławica piersiowa i przemijające napady niedokrwienia mózgu – ang. TIA); jeden z następujących czynników ryzyka wystąpienia zakrzepicy tętniczej: cukrzyca ze zmianami naczyniowymi, ciężkie lub niekontrolowane nadciśnienie, ciężka dyslipoproteinemia; nabyte lub dziedziczne predyspozycje do wystąpienia zakrzepicy żylnej lub tętniczej takie, jak: oporność na aktywowane białko C, niedobory – antytrombiny III, niedobór białka C, niedobór białka S, hiperhomocysteinemia, przeciwciała antyfosfolipidowe (antykardiolipidowe, antykoagulant toczniowy); obecność ciężkich i licznych czynników ryzyka wystąpienia zakrzepicy żylnej i tętniczej mogących stanowić również przeciwwskazania do stosowania preparatu; ciąża lub laktacja; występujące obecnie lub w przeszłości ciężkie zaburzenia czynności wątroby, do czasu powrotu parametrów czynności wątroby do normy; występujący obecnie lub podejrzenie występowania hormonozależnego nowotworu złośliwego narządów rodnych, piersi lub wątroby; krwawienie z dróg rodnych o nie wyjaśnionych przyczynach; migrena z ogniskowymi objawami neurologicznymi w wywiadzie; nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek z substancji pomocniczych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cyprodiol przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cyprodiol przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *