coaxil skutki uboczne

Informacje o Coaxil skutki uboczne

Coaxil skutki uboczne:

Rzadko występują: bóle brzucha, bóle nadbrzusza, uczucie suchości błony śluzowej jamy ustnej, jadłowstręt, nudności, wymioty, zaparcia, wzdęcia. bezsenność, senność, koszmary nocne, osłabienie. tachykardia, skurcze dodatkowe, bóle w okolicy serca. zawroty głowy, bóle głowy, omdlenie, drżenia, uderzenia gorąca. trudności w oddychaniu, uczucie ściśniętego gardła. bóle mięśniowe, bóle pleców. nadużywanie, uzależnienie, w szczególności u osób w wieku poniżej 50 lat z wywiadem świadczącym o uzależnieniu od leków lub alkoholu. Podczas leczenia tianeptyną i we wczesnym okresie po jej odstawieniu były raportowane przypadki myśli lub zachowań samobójczych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Coaxil skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Coaxil


Sprawdź komentarze opinie o Coaxil:


Ocena średnia Coaxil:

Coaxil otrzymał ocenę średnią: 3,1
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 73 opinii

Gdzie kupić Coaxil?

Szukasz gdzie można kupić Coaxil?

Oto lista aptek i sklepów z Coaxil:

Forum Coaxil

Lista pytań na forum o Coaxil:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“coaxil skutki uboczne” - 3 komentarze

  1. coaxil skutki uboczne #

    Coaxil 10 lat temu pierwszy raz w życiu przepisała mi go młodziutka lekarka wywołał bezsenność która po 7 nie przespanych nocach doprowadziła mnie do omamów urojeń itp.

  2. coaxil skutki uboczne #

    :) z takim poczuciem humoru nie jestes ani szurnieta ani z pewnoscia gruba :)….w moim przypadku nie tylem po leku tylko po ciaglym lezeniu w lozku :)) …trzymaj sie

  3. coaxil skutki uboczne #

    witam , chciałabym wiedzieć czy lek ten nie powoduje wzmożonego łaknienia i czy się po nim nie tyje jak zwykle bywa po takich lekach ..Nie dość, że jestem szurnięta to jeszcze gruba jak waza.

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o coaxil skutki uboczne