coaxil dawkowanie

Informacje o Coaxil dawkowanie

Coaxil dawkowanie:

Zalecaną dawką jest 1 tabl. 3x/dobę (rano, w środku dnia i wieczorem), przed posiłkami. Nie jest konieczna modyfikacja dawkowania u pacjentów z uzależnieniem alkoholowym z lub bez marskości wątroby. U osób w wieku powyżej 70 lat lub u pacjentów z niewydolnością nerek dawkę należy zmniejszyć do 2 tabl./dobę.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Coaxil dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Coaxil


Sprawdź komentarze opinie o Coaxil:


Ocena średnia Coaxil:

Coaxil otrzymał ocenę średnią: 3,1
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 73 opinii

Gdzie kupić Coaxil?

Szukasz gdzie można kupić Coaxil?

Oto lista aptek i sklepów z Coaxil:

Forum Coaxil

Lista pytań na forum o Coaxil:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

“coaxil dawkowanie” - komentarz

  1. coaxil dawkowanie #

    Podano mi go na nerwice- po pierwszej dobie silne ból w okolicy serca i klatki piersiowej ustąpił. Początki -lekko kręciło mi się w głowie , ale nic groźnego. Dwie pierwsze noce ciężko mi się zasypiało, po 3 tygodniach stwierdzam,że czuje się świetnie choć zmartwienia pozostały.Mam siłę do działanie, jestem aktywna, pozytywnie nastawiona i ogólnie czuje się dużo lepiej. zalecono mi brać do 3-4 miesięcy.Podobno jedyny lek ,który nie uzależnia i można wypić małe piwko.

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o coaxil dawkowanie