Coaparin przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Coaparin przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Coaparin przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Coaparin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Coaparin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Coaparin przeciwskazania? Napisz swój komentarz

Opinie o Coaparin

Sprawdź komentarze opinie o Coaparin:

Gdzie kupić Coaparin?

Szukasz gdzie można kupić Coaparin?

Oto lista aptek i sklepów z Coaparin:

Cena Coaparin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Coaparin?

Forum Coaparin

Lista pytań na forum o Coaparin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Coaparin przeciwskazania

Coaparin przeciwskazania:

Stwierdzona nadwrażliwość na heparynę, alkohol benzylowy lub na którąkolwiek z substancji pomocniczych preparatu. Hemofilia, nie poddające się kontroli krwawienia, np. choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy z krwawieniem. Rozległe urazy, niedawno przebyty śródczaszkowy wylew krwi, zabiegi chirurgiczne w okulistyce lub neurochirurgiczne. Bakteryjne zapalenie wsierdzia. Nadciśnienie tętnicze o ciężkim przebiegu. Małopłytkowość czynna lub w wywiadzie. Choroby wątroby o ciężkim przebiegu (w tym żylaki przełyku). Czynna gruźlica. Zwiększenie przepuszczalności naczyń włosowatych.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Coaparin przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Coaparin przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *