Clonazepamum przedawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Clonazepamum przedawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Clonazepamum przedawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Clonazepamum. Pamiętaj również sprawdzić ceny Clonazepamum bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
A jak było u Ciebie- Clonazepamum przedawkowanie? Napisz swój komentarz

Opinie o Clonazepamum

Sprawdź komentarze opinie o Clonazepamum:

Ocena średnia Clonazepamum:

Clonazepamum otrzymał ocenę średnią: 3,9
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 46 opinii

Gdzie kupić Clonazepamum?

Szukasz gdzie można kupić Clonazepamum?

Oto lista aptek i sklepów z Clonazepamum:

Cena Clonazepamum

Chcesz poznać szczegółowe ceny Clonazepamum?

Forum Clonazepamum

Lista pytań na forum o Clonazepamum:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Ulotka o Clonazepamum przedawkowanie

Clonazepamum przedawkowanie:

W wyniku przedawkowania klonazepamu mogą wystąpić następujące objawy: senność, stan dezorientacji, niewyraźna mowa, a w ciężkich przypadkach utrata przytomności, śpiączka. Niebezpieczne dla życia mogą okazać się zatrucia spowodowane jednoczesnym podaniem klonazepamu i alkoholu lub klonazepamu i innych leków działających depresyjnie na ośrodkowy układ nerwowy. Postępowanie w przypadku zatrucia klonazepamem polega na jak najszybszym usunięciu z organizmu niewchłoniętego jeszcze leku lub zmniejszeniu jego absorpcji z przewodu pokarmowego. U pacjentów, którzy przyjęli klonazepam w dawce >0,4 mg/kg mc, a od przyjęcia nie upłynęła 1 h należy rozważyć podanie węgla aktywowanego (50 g dla dorosłych, 10-15 g dla dzieci). Jeśli przedawkowano tylko klonazepam płukanie żołądka nie jest konieczne. U pacjentów, u których w przeciągu 4 h od zażycia leku nie pojawiły się żadne objawy zatrucia, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie pojawią się w ogóle. Jednocześnie należy kontrolować drożność dróg oddechowych, tętno, ciśnienie tętnicze krwi, a w razie potrzeby w zależności od stanu pacjenta wdrożyć odpowiednie leczenie objawowe. Specyficznym antidotum jest flumazenil (antagonista receptorów benzodiazepinowych), który może być podany dożylnie w sytuacji naglącej. Flumazenil nie jest wskazany u pacjentów przyjmujących klonazepam przewlekle. Chociaż lek ten wykazuje słabe działanie przeciwdrgawkowe, to gwałtowne zablokowanie działania benzodiazepiny może sprowokować napad drgawkowy, szczególnie u osób z padaczką w wywiadzie.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Clonazepamum przedawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Clonazepamum przedawkowanie (1)

  1. Nie umie już dalej żyć…Myślę o wzięciu tabletek bo jestem w depresji…ciągle sam

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Clonazepamum przedawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *