clexane skutki uboczne

Informacje o Clexane skutki uboczne

Clexane skutki uboczne:

Podobnie jak po innych lekach przeciwzakrzepowych podczas leczenia enoksaparyną może wystąpić krwawienie, jeśli obecne są takie czynniki ryzyka, jak zmiany organiczne powodujące krwawienie, procedury inwazyjne lub użycie leków zaburzających hemostazę. Odnotowano doniesienia o dużych krwotokach, włączając w to krwawienia zaotrzewnowe i wewnątrzczaszkowe. Należy ustalić przyczynę krwawienia i przedsięwziąć odpowiednie leczenie. Donoszono o bezobjawowym i przemijającym zwiększeniu ilości płytek krwi i zwiększeniu aktywności enzymów wątrobowych. Rzadko mogą wystąpić skórne, uogólnione reakcje alergiczne. Po podskórnym podaniu enoksaparyny w miejscu wstrzyknięcia może wystąpić ból, krwiak i łagodne podrażnienie miejscowe, rzadko zmiany guzkowate, plamicze, rumieniowe, pęcherze.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Clexane skutki uboczne, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Clexane


Sprawdź komentarze opinie o Clexane:


Ocena średnia Clexane:

Clexane otrzymał ocenę średnią: 4,1
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 6 opinii

Gdzie kupić Clexane?

Szukasz gdzie można kupić Clexane?

Oto lista aptek i sklepów z Clexane:

Forum Clexane

“clexane skutki uboczne” - 4 komentarze

 1. clexane skutki uboczne #

  Nie całe cztery tygodnie po zakończeniu leczenia clexane wystąpiło u mnie wzmożone wypadanie włosów. Google potwierdziło moje obawy wskazując leki przeciwzakrzepowe.

 2. clexane skutki uboczne #

  Czy może być przyczyną hemoroidów? Jestem po operacji kolana

 3. clexane skutki uboczne #

  W moim prztpadku to mocne kolatania serca

 4. clexane skutki uboczne #

  Witam. Jestem po operacji (wymianie)stawu biodra.Wstrzykuję sobie zastrzyki podskórnie Clexane przeciw zakrzepowe. Objawem ubocznym jest częstomocz. W nocy muszę wstawać co 2 godziny. Mam nadzieję że po 30 dniowym wstrzykiwaniu objawy te ustapia bo przed opercja tego nie miałem. A jak jest u innych?

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o clexane skutki uboczne