clexane a alkohol

Informacje o Clexane a alkohol

Clexane a alkohol:

Nadwrażliwość na enoksaparynę, heparynę lub jej pochodne, w tym heparyny drobnocząsteczkowe. Nadwrażliwość na alkohol benzylowy (dotyczy wyłącznie dawki 300 mg/3 ml). Czynne, duże krwawienia lub choroby obciążone ryzykiem wystąpienia niekontrolowanych krwotoków w wyniku np. ciężkiego bakteryjnego zapalenia wsierdzia, czynnej choroby wrzodowej żołądka lub dwunastnicy, niedawno przebytego udaru krwotocznego mózgu.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Clexane a alkohol, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Opinie o Clexane


Sprawdź komentarze opinie o Clexane:


Ocena średnia Clexane:

Clexane otrzymał ocenę średnią: 4,1
przy skali od 0 do 5,

wyliczoną z na podstawie: 6 opinii

Gdzie kupić Clexane?

Szukasz gdzie można kupić Clexane?

Oto lista aptek i sklepów z Clexane:

Forum Clexane

“clexane a alkohol” - 6 komentarze

 1. clexane a alkohol #

  2 piwerka na lajcie

 2. clexane a alkohol #

  Będę dzisiaj testować

 3. clexane a alkohol #

  Ja biorę raz dziennie 0,4 ml. Mam 30 lat, warzę 55 kg i mam 165 cm. Wypijam wieczorem jedno piwo i wszystko gra. Wolałabym więcej, ale po co ryzykować. W końcu to przez alkohol skręciłam staw skokowy (noga w szynie gipsowej) i teraz muszę brać te śmieszne zastrzyki. Taka nauczka na przyszłość.

 4. clexane a alkohol #

  Witam.
  Nie chcę nikogo namawiać do zażywania clexanu z alkoholem, po prostu opiszę moją sytuację bo sam korzystałem już z podobnych forum. Mam 30 na karku, 192 cm wzwyż i 100 kg wszeż. Ostatnio miałem mały zabieg chirurgiczny na śródstopie lewe i oczywiście 25 sztuk strzykawek clexanu. Już po tygodniu trafiła się impreza. Przyjąłem 0,7 wódżitsu i ok 5 browaggio na głowę a w między czasie strzeliłem zastrzyk w brzuch. Zero komplikacji. Nawet rumieńców nie dostałem.

 5. clexane a alkohol #

  ja wypiłem trzy słabe piwa i setkę 34 procentowej wódki i też mi nic nie było ale słyszałem o innych reakcjach

 6. clexane a alkohol #

  Witam.
  Mam zakrzepowe zapalenie żył głębokich.
  Dostawałem w szpitalu dawkę 1,0ml 2xdziennie. Później w domu już sam sobie robiłem te zastrzyki w dawce 1,0ml też 2xdziennie. Z tego co wiem to będę się tak leczył około pół roku. No ale jak długo tak można?
  Teraz już robię sobie tylko raz dziennie po 0,6ml, zdarzy mi się czasem wypić alkohol i nic mi po nim nie jest, tzn. po alkoholu czuję się tak jak po wypiciu alkoholu oczywiście.

A jak było u Ciebie?
Napisz swoją opinię o clexane a alkohol