Cholegran dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Cholegran dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Cholegran dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Cholegran. Pamiętaj również sprawdzić ceny Cholegran bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Cholegran dawkowanie

Cholegran dawkowanie:

Przyjmować 1-2x/dobę po 1 łyżeczce granulatu (2,5 g), popić 72 szklanki wody. Stosować nie dłużej niż 1-2 tyg. Nie przekraczać zalecanego dawkowania. W dawce jednorazowej ilość związków antranoidowych wynosi 11,25 mg.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Cholegran dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Cholegran?

Szukasz gdzie można kupić Cholegran?

Oto lista aptek i sklepów z Cholegran:

Cena Cholegran

Chcesz poznać szczegółowe ceny Cholegran?

Forum Cholegran

Lista pytań na forum o Cholegran:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Cholegran dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *