Chlorsuccillin dawkowanie, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Chlorsuccillin dawkowanie.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Chlorsuccillin dawkowanie i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Chlorsuccillin. Pamiętaj również sprawdzić ceny Chlorsuccillin bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Chlorsuccillin dawkowanie

Chlorsuccillin dawkowanie:

Produkt leczniczy może być podany we wstrzyknięciu dożylnym albo we wlewie. Podczas stosowania obowiązuje kontrola czynności oddechowej lub stosowanie oddechu kontrolowanego. Dawkowanie ustala indywidualnie lekarz w zależności od rodzaju zabiegu, mc. pacjenta, jego wrażliwości na suksametoniowy chlorek. Zalecane jest wykonanie próby w celu ustalenia indywidualnej wrażliwości, szybkości oraz czasu działania produktu leczniczego. W tym celu podaje się 10 mg produktu leczniczego dożylnie. Dorośli. Zależnie od pożądanego stopnia zwiotczenia i przewidywanego czasu zabiegu stosuje się: w krótkich zabiegach chirurgicznych – dożylnie: przeciętna dawka zwiotczająca mięśnie na krótki okres trwania zabiegu wynosi 40 mg (2 ml 2% roztworu). Dawka optymalna może wynosić 20-80 mg (1 ml – 4 ml 2% roztworu) (0,5 mg – 1,5 mg/kg mc.). Zwiotczenie mięśni następuje w ciągu około 1 minuty, maks. zwiotczenie utrzymuje się zwykle przez około 2 minuty. Powrót do stanu sprzed podania produktu leczniczego następuje po 8-10 minutach; w dłuższych zabiegach chirurgicznych – dożylnie lub we wlewie kroplowym: 0,1 mg – 0,5 mg a nawet 1 mg/kg mc. Dawkowanie produktu leczniczego podawanego we wlewie zależy od czasu trwania zabiegu i stopnia rozluźnienia mięśni, jaki należy uzyskać. Zazwyczaj dawka podawana w ciągłym wlewie dożylnym wynosi 2,5 mg – 4 mg/minutę. Całkowita dawka podana zarówno w wielokrotnych wstrzyknięciach jak i we wlewie może być nie większa niż 500 mg/godz. Stosowanie w pediatrii: produkt leczniczy stosuje się dożylnie w następujących dawkach: Dzieci: 1 mg- 2 mg/kg mc. U dzieci starszych zaleca się stosowanie mniejszej dawki. Noworodki i niemowlęta: 2 mg – 3 mg/kg mc. Całkowita dawka stosowana w pediatrii może być nie większa niż 150 mg.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Chlorsuccillin dawkowanie, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Chlorsuccillin?

Szukasz gdzie można kupić Chlorsuccillin?

Oto lista aptek i sklepów z Chlorsuccillin:

Cena Chlorsuccillin

Chcesz poznać szczegółowe ceny Chlorsuccillin?

Forum Chlorsuccillin

Lista pytań na forum o Chlorsuccillin:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Chlorsuccillin dawkowanie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *