Chloropernazinum przeciwskazania, ulotka


Na tej stronie poznasz ulotkę leku Chloropernazinum przeciwskazania.
Dowiesz się przed zakupem wielu ciekawych i nieznanych dla Ciebie informacji o Chloropernazinum przeciwskazania i sprawdzisz czy lek spełnia twoje oczekiwania.
Na naszym Sprawdzlek.pl portalu możesz sprawdzić opinie, zamienniki oraz cenę i refundację NFZ dla Chloropernazinum. Pamiętaj również sprawdzić ceny Chloropernazinum bez refundacji oraz po refundacji NFZ bo leki mogą być tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Informacje o lekach umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.

Ulotka o Chloropernazinum przeciwskazania

Chloropernazinum przeciwskazania:

Nadwrażliwość na prochlorperazynę; choroba Parkinsona, padaczka, niewydolność wątroby lub nerek, guz chromochłonny, niedoczynność tarczycy, miastenia, niewydolność serca, jaskra z zamykającym się kątem przesączania, rozrost gruczołu krokowego, agranulocytoza. Należy zachować szczególną ostrożność u chorych z zaawansowaną miażdżycą, niedociśnieniem oraz u osób w podeszłym wieku.

Pamiętaj,
że tekst tej strony dotyczący Chloropernazinum przeciwskazania, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku oraz uzyskane od lekarza lub farmaceuty. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

Gdzie kupić Chloropernazinum?

Szukasz gdzie można kupić Chloropernazinum?

Oto lista aptek i sklepów z Chloropernazinum:

Cena Chloropernazinum

Chcesz poznać szczegółowe ceny Chloropernazinum?

Forum Chloropernazinum

Lista pytań na forum o Chloropernazinum:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

A jak było u Ciebie? Napisz swoją opinię o Chloropernazinum przeciwskazania.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *